Meniu
Prekių krepšelis

Čiužinys Cannes

Čiužinys Cannes
Čiužinys Cannes
Čiužinys Cannes
Čiužinys Cannes
Čiužinys Cannes
Čiužinys Cannes
Čiužinys Cannes
Čiužinys Cannes
Čiužinys Cannes
Čiužinys Cannes
Čiužinys Cannes
  • Atsargos: Priimami užsakymai
  • Modelis: Čiužinys Cannes
523.00€
Be PVM: 432.23€

Galimi pasirinkimai

Čiužinio sudėtis
1 sluoksnis Medvilninis audinys Strech
2 sluoksnis Super Soft 2cm
3 sluoksnis Memory Therm 4cm
4 sluoksnis HR 35kg 16cm
5 sluoksnis Super Soft 2cm
6 sluoksnis Šenilės audinys
Techninė informacija
Aukštis +/- 23cm
Komforto zonos 7
Ortopedinis +
Antibakterinis +
Ergonomiškas +
Šaldantis ne
Dvipusis taip
Bazė Tinka visoms lovų bazėms
Kietumas Minkštas
Kita
Garantija 3 metai
Kilmės šalis Ispanija

       


Čiužinys Cannes V4 yra dengtas ekologiškos medvilnės sluoksniu. Medvilnė yra nepaprastai  orui laidus ir dėl to gaivus audinys. Apgaubus ja čiužinius, pastarieji taip pat įgauna šių labai svarbių savybių, leidžia orui cirkuliuoti aplink miegančiojo kūną. Mūsų naudojama medvilnė yra užauginta natūraliai, nenaudojant jokių pesticidų, herbicidų ar kitų toksiškų priemonių, taigi ji neskleidžia jokių kenksmingų medžiagų, galinčių padaryti žalos Jūsų sveikatai.

Minkštumo čiužiniui suteikia speciali Super-soft medžiaga bei 4 cm viskoelastano sluoksnis. Viskoelastanas atsimena žmogaus kūno formą ir suteikia jai komfortišką miegą. Jis atpalaiduoja kūna ideliai prisitaikydamas prie kiekvieno jo įlinkio ir tolygiai paskirstydamas  svorį, nuimdamas spaudimą klubuose, pečių juostoje, sąnariuose. 

Čiužinio tvirtumą garantuoja 35 kg/m3 tankio HR putų poliuretanas, kuris yra atsparus drėgmei, aukštai temperatūrai, nusidevėjimui. Korėta struktūra užtikrina oro judėjimą, suteikiant čiužiniui termoreguliacinių savybių.

Cannes V4 yra antialerginis, t. y. jis pagamintas iš medžiagų, kuriose nepalikta palanki terpė veistis dulkinėms erkutėms, bakterijoms ir mikrobams, kiekviena sudedamoji dalis patikrinti, kad joje nebūtų toksiškų ar kitų kenksmingų medžiagų. Tai ypač aktualu žmonėms, turintiems alergijų. 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras