Meniu
Prekių krepšelis

NATŪRALIOS MEDŽIAGOS

NATŪRALIOS MEDŽIAGOS
RAKTAS Į TOBULĄ POILSĮ

NATŪRALIOS MEDŽIAGOS

Savo produkcijai visuomet ieškome geriausių, aukščiausios kokybės medžiagų, kurias gali pasiūlyti gamta. Naudodami tas medžiagas ir ieškodami skirtingų jų derinių galime kiekvienam produktui suteikti savo veidą ir sielą. Geriausios natūralios medžiagos yra raktas į tobulą miegą. Kiekviena medžiaga pasižymi jai būdingais privalumais, kuriais papildo mūsų čiužinius. Taip sukuriami produktai, galintys patenkinti net išrankiausio kliento poreikius. 


MERINO VILNA

Dėl savo puikių savybių merino vilna yra labai vertinama medžiaga tekstilės rinkoje. Merino vilnos pluoštas turi ypatingą formą: jis yra plonesnis nei tradicinės vilnos, jo specifinė struktūra su įvairiomis kryptimis išsidėsčiusiomis pluošto juostomis sukuria oro tarpus, kurie padeda išlaikyti kūno šilumą, paverčia audinį tvirtu, aukštos kokybės produktu. Šie vidiniai oro burbulai atlieka apsaugines, izoliacines funkcijas. 

Tokiu būdu vilna jus sušildo, kuomet yra karšta ir neleidžia perkaisti, kai yra šilta. Šios natūralios savybės padeda užtikrinti optimalią temperatūra lovoje, sukuriant aukšto lygio komfortą. Be viso to, vilna taip pat pasižymi antistatinėmis bei termoreguliacinėmis savybėmis, ji yra elastinga, atspari vandeniui, pralaidi orui, švelni ir maloni liesti medžiaga. 

MEDVILNĖ

Medvilnė yra nepaprastai  orui laidus ir dėl to gaivus audinys. Apgaubus ja čiužinius, pastarieji taip pat įgauna šių labai svarbių savybių, leidžia orui cirkuliuoti aplink miegančiojo kūną. Oro laidumas ir cirkuliacija padeda užtikrinti patogią ir sveiką miegojimo aplinką. Juk mes kvėpuojame ne tik plaučiais, bet ir visu savo kūnų per odą. Taigi, pasirinkę čiužinį, ant kurio jausimės patogiai ir neprakaituosime, padėsime sau greičiau užmigti ir geriau pailsėti. 
Mūsų naudojama medvilnė yra užauginta natūraliai, nenaudojant jokių pesticidų, herbicidų ar kitų toksiškų priemonių, taigi ji neskleidžia jokių kenksmingų medžiagų, galinčių padaryti žalos Jūsų sveikatai. Be to toks auginimo būdas sumažina alerginių reakcijų atsiradimo galimybę iki minimumo. Taigi, ji yra orui laidi, tvirta, švelni ir maloni liesti, o taip pat labai tinka žmonėms, alergiškiems vilnai.

LINAS

Nors iš pirmo žvilgsnio linas atrodo kaip labai kuklus ir paprastas audinys, po šiuo paprastumu jis slepia daugybę nuostabių savybių, padedančių sukurti kokybišką, ramų poilsį. Linas yra viena pirmųjų medžiagų žmonijos istorijoje, kuri gaminant audinius buvo išgauta iš augalų. Jis pradėtas naudoti labai senai - dar 4 a.pr.Kr. Net iki 17 a. linas buvo vienas svarbiausių naudojamų audinių,vertinamu ne mažiau nei vilna.
Linas yra ypatingai atspari ir patvari medžiaga, puikiai absorbuoja drėgmę ir pasižymi antialerginėmis bei antistatinėmis savybėmis. Verta paminėti, kad jis puikiai sugeria garsą ir vibraciją, o šios savybės itin svarbios geram miegui. Draugiškas aplinkai, vėsina vasaros metu bei yra itin patogus žiemą. Pasimėgaukit šio kuklaus, natūralaus audinio teikiamais privalumais ir patogumais. 

ŠILKAS

Be to, kad yra minkštas, prabangus ir elegantiškai blizgus, šilkas turi ir daugiau nepakartojamų savybių, išskiriančių jį iš kitų audinių. Būtent dėl to visam pasaulyje šilkas yra užsitarnavęs “audinių karaliaus” vardą. Šilkas yra:
Antialerginis audinys, kuriame nėra terpės rastis dulkinėms erkutėms. Tai yra itin svarbu žmonėms, kenčiantiems nuo alergijų. Dėl natūralių šilko savybių jis yra atsparus dulkinėms erkutėms ir neskleidžia blogo kvapo. 
Kvėpuojantis. Šilkas yra itin korėtas pluoštas, dėl savo akytumo jis yra labai kvėpuojantis audinys.
Atsparus ir patvarus. Šilkas yra natūraliai stiprus ir elastingas, taigi jis yra skirtas tiems, kas ieško aukščiausios kokybės.
Termoreguliacinis. Esant šiltai aplinkai, šilkas sugeria šilumos perteklių bei drėgmę ir perduoda juos, taip atlikdamas natūralaus termoreguliacinio aparato funkciją bei sukurdamas komfortabilų miegą. Šilko siūlų struktūra, neleidžia susigerti drėgmei taip užkertant kelią pelėsui bei blogam kvapui. 
Higieninis. Dėl savo antialerginių savybių šilkas laikomas vienu iš higieniškiausių audinių rinkoje.
Švelnus ir minkštas, vienas puikiausių natūralių audinių. Malonus ir švelnus pajūtis glaudžiantis prie šilko turi atpalaiduojantį poveikį nervų sistemai. Taip sukuriamas ramus miegas ir maksimalus komfortas. 

NEROLI ARBA APELSINMEDŽIO ŽIEDAI

Nerolis arba apelsinmedžio žiedai yra natūralūs eteriniai aliejai, gauti iš karčiavaisio citrinmedžio žiedų. Dėl savo aromatinių ir terapinių savybių nerolis labai plačiai naudojamas aromaterapijoje. Veikia raminančiai, padeda atstatyti kūno ir proto balansą, dėl to dažnai naudojamas gydant įvairius emocinius susirgimus (depresiją, nerimą, nemigą). Dėl šių puikių savybių, leidžiančių sukurti ramų miegą, dalyje mūsų produktų naudojamas šis aliejus.
Nors apelsinų kilmė yra rytietiška, jie yra neatsiejama Viduržemio kultūros dalis. Citrusiniai vaisiai kosmetikoje naudoti nuo senų senovės. Pradėjus naudoti vonias, siekiant pagerinti nuotaiką, netrukus jos buvo praturtinamos įvairiomis gėlėmis ar citrusiniais vaisiais.  Siekdami sukurti gera aplinką ramiam miegui, savo putų poliuretanų gamyboje, naudojame šiuos aliejus.

KAŠMYRAS

Kašmyro vilna, kuri yra išgaunama iš kašmyro ožių.Ji ne tik lengvesnė už tradicinę avių vilną, bet dar ir yra net aštuonis kartus už ją šiltesnė. Be to, kad yra lengva, patogi ir labai švelni, kašmyro vilna taip pat labai gerai prisitaiko prie temperatūrų pokyčių. 
Kašmyro vilna yra be galo panaši į Merino vilną, jos abi itin švelnios, kvėpuojančios, atsparios nemaloniems kvapams, atlieka termoreguliacinę bei drėgmės kontrolės funkcijas. Pagrindinis skirtumas, išskiriantis šią vilną iš kitų yra tas, kad ji gali būti net aštuonis kartus šiltesnė. 

TENCEL

Dėl savo nuostabių savybių tencel audinys jau spėjo tapti didele ir svarbia miego kultūros dalimi. Tai visiškai natūralus, ekologiškas, augalinis produktas. Tencel ekologišku būdu išgaunamas iš medžio minkštimo. Kadangi jis yra natūralus, sveikas, lengvai išgaunamas ir dar biologiškai skaidus produktas, šiuo metu tai bene draugiškiausia aplinkai medžiaga. Tencel audinys sukuria sveiką aplinką jūsų kūnui, kas ypač aktualu tiems, kas turi jautrią odą. 
Jis puikiai sugeria drėgmę, prisitaikydamas prie jūsų odos temperatūros, taip sukurdamas maksimalų komfortą. Ypatingai švelnus, kvėpuojantis, taigi labai tinka jautriai odai. Tencel audinio struktūra nepalanki bakterijų augimui, dulkinėms erkutėms ir grybeliams, taigi tai yra 100% natūralus, organiškas, priešgrybelinis, antibakterinis produktas.

ALYVUOGIŲ ALIEJUS

Alyvuogių aliejaus panaudojimas čiužinių gamyboje yra inovatyvus būdas praturtinti turimas medžiagas nuostabiomis jo savybėmis. Alyvuogių aliejus naudojamas jau nuo neatmenamų amžių, siekiant tinkamai pasirūpinti savo oda. Karibian Descanso komanda, savo nuostabiems klientams, sukūrė čiužinį apdirbtą šiuo inovatyviu būdu.
Apdirbant čiužinį alyvuogių aliejumi jis įgauna tokių savybių kaip gebėjimas atstatyti natūralią kūno drėgmę. Palaikydamas dermio struktūrą hidratacijos pagalba stiprinamas ląstelių membranos bei suteikiama antibakterinė apsauga.

PRISITAIKANTYS AUDINIAI

Prisitaikantys audiniai, tai specialūs audiniai, gaminami unikalia technologija, kurioje naudojami prisitaikantys polimerai. Šie polimerai padeda keisti formą, skatina drėgmės pertekliaus pasišalinimą, mažina prakaitavimą, sukurdami neutralią ir malonią aplinką, gerinančią miego kokybę.
Tai išmani audinio apdirbimo technologija, paverčianti pasyvius audinius į medžiagas, galinčias dinamiškai reaguoti į įvairius aplinkos pokyčius. Ši inovacija yra paremta unikaliu hydro-funkcionaliu polimeru, kurio savybės leidžia jam keistis reaguojant į temperatūros, bei drėgmės svyravimus.

COOLER

Naudodama šaldymo technologija Karibian Descanso sukūrė vėsinantį audinį Cooler, suteikiantį malonų gaivos pojūtį. Esant didelei šilumai šios technologijos dėka miegas įgauna maksimalų komfortą ir atsipalaidavimą. Kūno temperatūros atvėsinimas padeda greičiau užmigti ir palaikyti ramų, kokybišką miegą. Raskite jums tinkamiausią čiužinį, praturtintą šia technolohija.
Neleiskite karščiams trukdyti jūsų poilsio, sukaitus vartantis nuo šono ant šono, vietoj to mėgaukitės gaiviu, komfortabiliu miegu. Šia specialia technologija apdirbtas audinys buvo mėgintas keleto universitetų bei tarptautinių laboratorijų. Tyrimai įrodė, kad mūsų šaldantis audinys Cooler sumažina kūno temperatūrą.

SOJA

Nors soja šiuo metu daugiausia naudojama maisto pramonėje, dėl savo puikių savybių šis augalas rado kelią ir į miego pasaulį. 
Kas yra soja? Tai žolinis augalas, priklausantis pupinių augalų šeimai, kuris turi ne tik vertingas maistines savybes, bet ir suteikiama privalumų, panaudojant kitoje pramonėje. Soja praturtina audinius elastingumu, jos korėta struktūra padeda orui cirkuliuoti, sukuriant idealią temperatūrą. 
Sojos dėka, medžiagos geriau prisitaiko prie kūno, taip mažinančios spaudimą, bei didinančios atsipalaidavimą. 
Dėl šių savybių Karibian Descanso komanda specialios technologijos pagalba įtraukė soją į dalį produkcijos, siekiant sukurti dar patogesnį, natūralesnį bei aplinkai draugiškesnį miegą.