Meniu
Prekių krepšelis
TOBULAS TRADICIJŲ, MEDŽIAGŲ IR TECHNOLOGIJŲ DERINYS

MŪSŲ KOMANDA

Karibian Descanso profesionalų komanda kasdien dirba siekdami sukurti funkcionalius, patogius, kokybiškus produktus. Šiuolaikinių technologijų ir aukščiausio lygio medžiagų dėka sukuriami patogūs, higieniški, tvirti ir estetiški produktai. Tobulas klientų miegas yra Karibian Descanso komandos tikslas.

INDIVIDUALUMAS

Trečdalį savo gyvenimo mes pramiegame, taigi geras nakties poilsis yra vienas svarbiausių sveiko ir kokybiško gyvenimo komponentų. Kadangi kiekvienam patogus miegas yra individualiai suprantamas potyris, Karibian Descanso, naudodama visapusišką spektrą medžiagų, pasižyminčių skirtingomis savybėmis, sukuria platų produktų asortimentą, išpildantį kiekvieno norus.KOKYBIŠKOS MEDŽIAGOS

Karibian Descanso atrenka tik aukščiausios klasės, kokybiškas medžiagas. Natūralios medžiagos yra vienas iš raktų, atrakinančių kokybišką miegą. Kombinuodami gamtos dovanas (šilką, liną, vilną, t.t.) sukuriame unikalius čiužinius, kurių kiekvienas turi savo charakterį.


HYBRID FUSION

Kaip tobulą kompromisą, Karibian Descanso komanda sukūrė čiužinį hibridą. Šis čiužinys apjungia kišenines spyruokles su viskoelastano sluoksniu. Tokiu būdu sukuriamas nepaprastai patogus, tvirtas čiužinys, pasižymintis abiejų medžiagų privalumais.


KIŠENINĖS SPYRUOKLĖS

Spyruoklių darbas yra nuimtį spaudimą mūsų nugaroje ir suteikti jai tvirtą atramą miegant. Aukščiausios kokybės spyruoklės prisitaikys prie jūsų kūno, išlaikys tiesią nugarą ir suteiks reikalingą atramą, sukurdamos atpalaiduojantį poilsį.ŠALDANTI MEDŽIAGA (COOLER FABRIC)
Naudodami šaldantį siūlą sukūrėme fantastišką čiužinį, vėsinantį jūsų kūną karštomis vasaros naktimis. Miegant ant šio čiužinio jausite malonią gaivą ir vėsą, leisiančią neperkaisti ir kokybiškai pailsėti.