Meniu
Prekių krepšelis

Kolekcija: Silver

Čiužinys jūsų individualiems poreikiams


Sidabrinė serija siūlo platų spektrą čiužinių, apjungiančių modernų stilių ir patogumą. Šioje serijoje rasite didelį pasirinkimą apvalkalų, pagamintų iš įvairiausių medžiagų, galinčių patenkinti kiekvieno skonį.
Šie čiužiniai pasižymi vidutiniu minkštumu, yra tinkami žmonėms, ieškantiems tvirtos atramos miego metu.
Sidabrinės linijos produktai geriausiai patenkina iki 95 kg kūno poreikius.

  Čiužinys Ankara yra skirtas žmonės ieškantiems paprasto, bet tvirto ir patikimo produkto. Jame rasite pagrindinę bazę kokybiškų medžiagų: kokybišką viršutinį audinį, oro cirkuliaciją gerinančiu papildomu medvilniniu audiniu bei kietą HR 25 kg putų poliuretano pagrindą.Apsiūti kraštai sut..
224.00€
Be PVM:185.12€
      Čiužinys Biocotton V4 apvilktas natūralia, ekologiška medvilne. Tai yra puikus pasirinkimas žmonėms, nenorintiems vilnos ar lino. Paprastas, protingas dizainas, tvirtas 28 kg pagrindas, darantis čiužinį standžiu ir tvirtu, papildytas 4 cm storio 50 kg tankio visko..
366.00€
Be PVM:302.48€
                                                        Tai išskirtinis ergonominis čiužinys apvilktas prabangios kašmyro vilnos užvalkalu. Šis, iš natūral..
366.00€
Be PVM:302.48€
  Tvirtas ir patogus čiužinys Kamel pagamintas iš premium segmento komponentų. Tai čiužinys ieškantiems paprasto, bet patikimo produkto.Paprastas, protingas dizainas, 25 cm aukščio Kameli sudarytas iš tvirto HR pagrindo, darantis čiužinį standžiu ir tvirtu bei papildytas 1,2 cm storio visk..
288.00€
Be PVM:238.02€
                 Ergonominis čiužinys Modal apvilktas kvepuojančiu, elastingu audiniu Strech. Jis yra švelnus, neturi kvapo, nesukelia alergijos. Šis aukštas, patgus čiužinys turi net 4 cm Memory Therm viskoelastano, lengvai pris..
379.00€
Be PVM:313.22€
    Tvirtame ir komfortabiliame čiužinyje Vital integruoti premium segmento komponentai. Tai čiužinys ieškantiems paprasto, bet patikimo produkto.Paprastas, protingas dizainas, net 24 cm aukščio tvirtas 25 kg HR pagrindas, darantis čiužinį standžiu ir tvirtu, papildytas 1 cm stor..
329.00€
Be PVM:271.90€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)