Meniu
Prekių krepšelis

Kolekcija: Gold


Maksimalus komfortas


Ilsėkis, svajok, gyvenk. Karibian Descanso komanda sukūrė šiuos čiužinius tobulai harmonijai sukurti. Skirtingos medžiagų struktūros ir įvairus užbaigimas panaudoti siekiant pagerinti nakties poilsį ir pasiūlyti klientui kasdienį komfortą.
Šios linijos produktai geriausiai patenkina iki 110kg kūno poreikius. Siekant patikimos kokybės visi šios linijos produktai turi papildomus sutvirtinimus.


Absolut, tai itin patogus, spyruoklinis, dvipusis čiužinys. Spyruoklių užduotis yra perimti kūno spaudimą ir suteikti jam pilną atramą miego metu. Aukščiausios kokybės spyruoklės, subalansuotos bendram darbui, išlaikys mūsų kūną tiesų, prisitaikys prie jo, suteiks paramą ir atsipalaidavimą. Čiužinia..
587.00€
Be PVM:485.12€
     Dinamic V7 yra labai itin patogus čiužinys, dengtas audiniu Tencel - tai visiškai natūralus, ekologiškas, augalinis produktas. Tencel ekologišku būdu išgaunamas iš medžio minkštimo. Jis puikiai sugeria drėgmę, prisitaikydamas prie jūsų odos temperatūros, taip sukurdamas maksimal..
593.00€
Be PVM:490.08€
        Iceberg, tai unikalus, kuriame naujausių technologijų pagalba sukurta ypatinga gaiva. Vasarinė šio čiužinio pusė padengta audiniu Cooler. Šis audinys pasižymi išskirtinėmis vėsinančiomis savybėmis. Kūno temperatūros atvėsinimas padeda greičiau užmigti ir pa..
476.00€
Be PVM:393.39€
       Tai nuostabus ortopedinis čiužinys apvilktas švelniu merino vilnos audiniu Strech.  Merino vilnos pluoštas turi ypatingą formą: jis yra plonesnis nei tradicinės vilnos, jo specifinė struktūra su įvairiomis kryptimis išsidėsčiusiomis pluošto juostomis sukuria..
487.00€
Be PVM:402.48€
          Privilege čiužinys skirtas žmonėms, ieškantiems išskirtinio patogumo. Pagamintas iš itin tankaus HR putų poliuretano ir viskoelastano, gali apgaubti savo komfortu tiek patį lengviausią, tiek patį sunkiausią miegotoją. Privilege yra dengtas ..
582.00€
Be PVM:480.99€
                      ..
587.00€
Be PVM:485.12€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)