Meniu
Prekių krepšelis

Oeko-Tex


OEKO-TEX STANDARD 20170K1452


Visi Karibian Descanso produktai yra pagaminti pagal OEKO-TEX 20170K1452 AITEX standartą. Įmonė didžiuojasi įgytu Oeko-Tex Standard sertifikatu. Oeko-Tex Standard yra tarptautinis kokybės ženklas. Šis sertifikatas suteikiamas įmonėms, naudojančioms tik draugiškas gamtai ir nekensmingas žmogui medžiagas tekstilės srityje.


Oeko-Tex Standard 100 užtikrina nuolatinį testavimą ir sertifikavimą visuose tekstilės gamybos proceso lygmeniuose. Medžiagos nuolat tiriamos siekiant užkirsti kelią produktams, turintiems toksinių, kitų cheminių priedų, turinčių kenksmingą poveikį mūsų sveikatai. Šis sertifikatas parodo, kad jūsų įsigyta prekė yra saugi, pagaminta ir nuolat tikrinama pagal Oeko-Tex saugumo standartus.

Kodėl turėčiau reikalauti šio standarto?
Oeko-Tex tikrina kiekvieną produkto komponentą ir patvirtina, kad jis neturi jokių sveikatai pavojingų ar kenksmingų medžiagų.

Ką tai reiškia man, kaip klientui?
Tai reiškia, kad jūs galite būti tikras, kad įsigijote produktą, kurio gamybos procesas ir sudedamosios medžiagos buvo detaliai ištirtos, siekant užtikrinti, kad į jį nepatektų jokios medžiagos, turinčios neigiamą poveikį jūsų sveikatai.

Jeigu vienas produkto komponentas turi šį sertifikatą ar tai reiškia, kad ir visas produktas jį turi?
Ne. Jeigu jūsų drabužio užtrauktukas turi Oeko-Tex sertifikatą, tai nereiškia, kad ir visi like komponentai (sagos, siūlai, t.t.) jį turi.
Tačiau visos medžiagos, kurias mes naudojame savo čiužinių gamyboje yra sertifikuotos pagal Oeko-Tex.

Ar šitas sertifikatas turi būti nuolat atnaujinamas?
Taip, Oeko-Tex sertifikatas yra išduodamas 12 mėnesių. Atnaujinus sertifikatą, patvirtinama, kad produktai patikrinti ir atitinka visus reikalingus standartus ir reikalavimus.

OEKO-TEX STANDARD 2017OK1452 (2019) RENEWAL