Meniu
Prekių krepšelis

Company


MŪSŲ FILOSOFIJA

Kas mes esame?

Gamykla iš arčiau (anglų)

Gamykla iš arčiau (prancūzų)


Karibian Descanso, tai irgi šeimyninė kompanija, besivadovaujanti tokiomis pačiomis vertybėmis, ir auginanti savo patirtį jau nuo 1998 m. Nuolat dirbdama su įvairiausiomis medžiagomis ir ieškodama geriausių jų kombinacijų Karibian Descanso siekia sukurti produktą, skirtą kiekvienam žmogui.


Kokybiškas miegas yra fundamentalus rekreacijos elementas. Jam užtikrinti siekiame pasiūlyti kokybiškų, patogių, ilgaamžių ir stilingų čiužinių asortimentą, galintį patenkintį kiekvieno poreikius.


Esame nedidelė, šeimyninė įmonė pradėjusi savo veiklą 2009 m. Į savo klientus žiūrime, kaip į savo šeimos narius, todėl siekiama pasiūlyti tokias prekes, kokias patys vertiname ir naudojame – kokybiškas, patikimas, patogias ir džiuginančias akis.


Pasirinkome prekiauti ir atstovauti ispaniškus Karibian Descanso čiužinius, kuriuos patys naudojame ir jais džiaugiamės. Norime šiuo malonumu pasidalinti ir su savo klientais.

Karibian Descanso pluša per 80 profesionalų, siekiančių sukurti geriausią produktą, atitinkantį kiekvieno kliento poreikius. Čiužiniai gaminami naujoje 13,000 m2 gamykloje, pripildytoje naujausių technologijų bei aukščiausios kokybės medžiagų.


SUSIPAŽINKITE