Meniu
Prekių krepšelis

Hybrid Fusion

HYBRID FUSION

Žmonės vis labiau domisi putų poliuretano čiužinių privalumais, tačiau dar nevisada drįsta patys tokį įsigyti. Kaip tobulą kompromisą, specialiai šiems klientams, Karibian Descanso komanda sukūrė čiužinį hibridą. Šis čiužinys apjungia kišenines spyruokles su viskoelastano sluoksniu. Tokiu būdu sukuriamas nepaprastai patogus, tvirtas čiužinys, pasižymintis abiejų medžiagų privalumais.

Šie nuostabūs čiužiniai apjungia geriausias putų poliuretano ir spyruoklių savybes. Siekiant teisingai paskirstyti kūno svorį, šie čiužiniai turi 7 poilsio zonas, kurios leidžia teisingai paskirstyti kūno svorį, sukurdamos patogų ir judesių neapribojantį miegą. Tokį komfortą užtikrina itin kokybiškas, aukšto tankio viskoelastanas. Mikro spyruoklės papildo čiužinio adaptyvumą bei prideda maksimalų vėdinimą, judesių izoliaciją. Šių dviejų medžiagų kombinacija užtikrina tvirtą kūno paramą miego metu.

Čiužiniai papildyti papildomais šoniniais sutvirtinimais, kurie ypač patogūs sėdantis ant čiužinio krašto. AUDINIAI

Karibian Descanso čiužinių gamyboje naudojame organiškus audinius. Ilgametė patirtis padėjo išmokti apjungti šiuolaikines technologijas su gamtos teikiamomis dovanomis, išlaikant natūralių medžiagų privalumus ir užtikrinant išskirtinį patogumą, patvarumą bei švelnumą. 


MIKRO-SPYRUOKLĖS

Mikro spyruoklės yra viena iš kišeninių spyruoklių atmainų. Jos yra gerokai mažesnės ir lengvesnės nei tradicinės kišeninės spyruoklės. Šios spyruoklės yra 2 cm diametro ir kiekviena atskirai supakuota į mažas kišenėles, taip sumažinant trintį bei padidinant adaptyvumą. 


Čiužinys su mikro spyruoklėmis puikiausiai tinka žmonėms, norintiems džiaugtis spyruoklių privalumais, neaukojant produkto patogumo. Tai yra tarpinis variantas tarp minkštesnių viskoelastinių čiužinių bei spyruoklinių čiužinių. Sukuriama palanki terpė oro cirkuliacijai (spyruoklės) bei judesių izoliacijai (viskoelastanas). Šios spyruoklės pasižymi komfortu, prisitaikymo savybėmis, padedančiomis išlaikyti tiesų stuburą miego metu, sumažina poreikį nuolat keisti miego poziciją, taip užtikrinant kokybišką poilsį.

VISKOELASTANAS

Siekdami sukurti unikalius miego pojūčius, atidžiai atrenkame medžiagas iš natūralių šaltinių, taip užtikrindami produkto savybes, galinčias efektyviai susitvarkyti su drėgmės pertekliumi bei padėsiančias kūnui išlaikyti stabilią kūno temperatūra. Vos pasirodęs, viskoelastanas sudrebino rinką dėl savo nuostabių savybių. Esminės charakteristikos, padėjusios viskoelastanui sulaukti tokio populiarumo yra dvi: jis geba prisitaikyti prie taškinio saudimo po kurio atgauna savo pradinę formą (atminties efektas) bei jautrumas temperatūrai (kuo šalčiau, tuo viskoelastanas kietesnis ir atvirkščiai). Jis yra kvėpuojanti, minkšta medžiaga, turinti hipoalerginių savybių. Be viso to, tai yra draugiška aplinkai medžiaga. 

PERSONALIZUOTI HR POJŪČIAI

Karibian Descanso komanda kiekvieną dieną dirba, siekdama rasti ir panaudoti geriausias esamas technologijas ir medžiagas, padėsiančias sukurti kokybiškiausius produktus, esančius miego industrijoje. Parenkamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, esančios rinkoje. Jos apjungiamos su naujausiomis technologijomis ir sukuriamas patogus, kokybiškas produktas. HR yra naujos kartos putų poliuretano atstovas, pasižymintis lankstumu ir tvirtumu. Mūsų naudojamų HR putų poliuretano tankiai prasideda nuo 25kg. Tankis apskaičiuojamas kaip svorio ir kiekio santykis. Žemiau rasite platų HR putų poliuretano asortimentą, naudojamą mūsų produktuose. Šis platus spektras padeda prisitaikyti prie įvairiausių klientų poreikių, siekiant sukurti kiekvieno žmogaus reikmes atitinkantį čiužinį.