Meniu
Prekių krepšelis

Breeze

TECHNOLOGIJA BREEZE

Technologija Breeze yra nauja, užpatentuota miego sistema, kurioje HR putų poliuretanas bei viskoelastanas, turintys didesnius nei 35kg/m3 tankius, gaminami su vertikalia mikro perforacija. Ši sistema sukurta pačiam reikliausiam klientui.


Atsigulę ant čiužinio, kuriame integruota ši technologija išsyk pajusite malonų 80kg viskoelastano prisitaikymą prie Jūsų kūno bei 42kg Hyperflex putų poliuretano tvirtumą. Be to, dėka išskirtinai Karibian Descanso naudojamos kvėpuojančio porolono technologijos Gel Therm 45kg/m3, pajusite švelnų, jaukų sluoksnį viršutiniame čiužinio užpilde. Tačiau svarbiausia jo ypatybė fiziologinės termoreguliacinės savybės, kurių dėka pašalinamas šilumos perteklius. Gel-Therm leidžia kontroliuoti gaivos pojūtį.


Essence 80 kg yra aukščiausios klasės viskoelastanas, pasižymintis dideliu tankiu ir adaptyvumu. Dėka didelio tankio jis yra itin tvirtas ir ilgaamžis, galintis atlaikyti didelį svorį, o jo adaptyvumas apsprendžia aukšto lygio komfortą.Šis produktas (150 pločio ir daugiau) turi net 364 vertikalius vėdinimo kanalus, kurių dėka yra itin kvėpuojantis. Šią savybę papildo ir specialus HR42 Hiperflex putų poliuretanas atviromis poromis, užtikrinančiomis ventiliaciją bei revoliucinis Gel-Therm pasižymintis itin dideliu komfortu, lyginant su kitais rinkoje esančiais produktais.


Siekiant užtikrinti maksimalų produkto adaptyvumą, Technologijoje Breeze panaudotos 2 skirtingų dydžių mikroperforacijos: 9 mm ir 13 mm. Jos yra panaudotos per visą čiužinio ilgį ir plotį. Tokiu būdu visas kūnas, kad ir kurioje vietoje gulėtų, gauna maksimalią atramą, čiužinys adaptuojasi prie pečių ir klubų taip, kad išlaikytų tiesų stuburą.


Kokybišką čiužinių, priklausančių serijai Breeze, kvėpavimą užtikrina ne tik vidinių čiužinio sudedamųjų dalių savybės, bet ir panaudotas viršutinis audinys. Šį audinį sudaro daugiau nei 300 vėdinimo kanalų, užtikrinant termoreguliacines savybes, komfortą ir gaivą bei sukuriant nepalankias sąlygas dulkinėms erkutėms.


Taigi, pagrindinės Technologijos Breeze savybės yra šios: spaudimo kūnui perėmimas, temperatūros ir drėgmės reguliacija, aukščiausios kokybės medžiagos, produkto tinkamumas visoms svorio kategorijoms ir žmonėms, kenčiantiems nuo perkaitimo miegant.