Meniu
Prekių krepšelis

Springs

SPYRUOKLĖS

Spyruoklių užduotis yra perimti kūno spaudimą ir suteikti jam pilną atramą miego metu. Aukščiausios kokybės spyruoklės, subalansuotos bendram darbui, išlaikys mūsų kūną tiesų, prisitaikys prie jo, suteiks paramą ir atsipalaidavimą. 


Tobulą spyruoklių sistemą sukuria ne jų kiekis, o tipai ir kaip jos yra panaudotos, išdėstytos ir inkorporuotos į kitus, naudojamus sluoksnius. Teisingos technologijos subalansuoja visus kintamuosius į tvarką, padedančią pasiekti optimaliausių rezultatų, kuriant spyruoklių sistemą. Kiekviena mūsų naudojama sistema yra perėjusi kruopščius skaičiavimus ir analizes, siekiant sukurti geriausią derinį, galintį atpalaiduoti spaudimą ir suteikti reikiamą atramą kūnui, užtikrinant kokybišką poilsį. 


Pasirinkę bet kūrią mūsų siūlomą viršutinio audinio, viskoelastano ir spyruoklių junginių kombinaciją, pasirinksite kokybišką, patikrintą produktą. Plonas viskoelastano sluoksnis prideda prisitaikymo savybių, būtinų maksimaliam komfortui.


KIŠENINĖS SPYRUOKLĖS

Čiužiniai su kišeninėmis spyruoklėmis yra suformuoti iš individualių spyruoklių vijų, patalpintų mažuose maišeliuose. Dėl tokio paskirstymo kiekviena spyruoklė juda atskirai nuo kitų, neperduodama judesio bangų. Todėl vieno žmogaus judesiai miego metu, netrukdo kitam.

Tokia sistema kupina privalumų. Mūsų naudojamos plieninės spyruoklės yra apdirbtos karščiu. Taip pakeičiame medžiagos struktūra, suteikiant jai elastingumo, ypatingą formą bei gebėjimą atgauti pradinį pavidalą po buvusio taškinio spaudimo. Kiekviena spyruoklė yra patalpinta į kvėpuojantį maišelį, užtikrinant oro cirkuliaciją visame čiužinyje. Kokybiška oro cirkuliacija padeda sukurti palankią aplinką kokybiškam ir gaiviam miegui.


MIKRO-SPYRUOKLĖS

Mikro spyruoklės yra viena iš kišeninių spyruoklių atmainų. Jos yra gerokai mažesnės ir lengvesnės nei tradicinės kišeninės spyruoklės. Kaip ir tradicinės kišeninės spyruoklės, mikro spyruoklės irgi kiekviena atskirai supakuotos į atskirus medžiaginius, laidžius orui maišelius, sumašinant tarpusavio trintį.

Čiužinys su mikro spyruoklėmis yra tarpinis variantas tarp minkštesnių viskoelastinių bei spyruoklinių čiužinių. Palanki terpė oro cirkuliacijai, individualūs judesiai yra ramaus miego elementai. Šios spyruoklės pasižymi komfortu ir prisitaikymo savybėmis.

JUDESIO IZOLIACIJA

Mėgaukitės atpalaiduojančiu miegu be trukdžių. Tokį miegą sukuria individualių spyruoklių sistema, padedanti neperduoti judesio bangų šalia esančiam. Sumažinant trintį tarp spyruoklių, suteikiamas aukštesnio lygio komfortas.

Šioje sistemoje kiekviena spyruoklė, nebūdama tiesiogiai sujungta su kita, veikia individualiai, sugeria taškinį svorį toliau jo nepaskleisdama. Toks spyruoklių atskyrimas leidžia čiužiniui tobulai prisitaikyti prie kiekvieno miegančio, net miegant su aktyviai naktį judančiu partneriu. Be viso to, čiužinys pasižymi kvėpavimo, oro cirkuliacinėsmis savybėmis, kurios yra būtina sąlyga kokybiškam miegui.