Meniu
Prekių krepšelis

Memory Foam

VISKOELASTANAS

Siekdami sukurti unikalius miego pojūčius, atidžiai atrenkame medžiagas iš natūralių šaltinių, taip užtikrindami produkto savybes, galinčias efektyviai susitvarkyti su drėgmės pertekliumi bei padėsiančias kūnui išlaikyti stabilią kūno temperatūrą. Vos pasirodęs, viskoelastanas sudrebino rinką dėl savo nuostabių savybių. Esminės charakteristikos, padėjusios viskoelastanui sulaukti tokio populiarumo yra dvi: jis geba prisitaikyti prie taškinio spaudimo po kurio atgauna savo pradinę formą (atminties efektas) bei jautrumas temperatūrai (kuo šalčiau, tuo viskoelastanas kietesnis ir atvirkščiai). Jis yra kvėpuojanti, minkšta medžiaga, turinti hipoalerginių savybių. Be viso to, tai yra draugiška aplinkai medžiaga. 


VISCO THERM ESSENCE 80 KG.

Šis itin aukšto tankio (80kg/m3) viskoelastanas yra patiems jautriausiems miegotojams. Pagamintas iš premium klasės medžiagų garantuoja tobulą tankio ir atsparumo kombinaciją bei prisitaikymo prie kūno savybes, sukurdamas fantastišką komfortą ir atgaivinantį miegą. 

VISCO COOLGRAPH 60 KG.

60kg/m3 tankio Visco Coolgraph viskoelastanas yra itin moderni medžiaga savo sudėtyje turinti grafito dalelių. Miego metu kūnui skleidžiant karštį ši medžiaga jį išsklaido, sukurdama gaivią bei patogią miego aplinką. Grafitas reikšmingai pagerina šilumos laidumą, išsklaidydamas šilumos energiją ir sumažindamas temperatūrą daug greičiau nei tradicinės medžiagos. 

ELASTIC SENSE MEMORY 60 KG.

Elastic sense memory yra itin tankus - 60kg/m3. Jis praturtintas natūraliais aliejais ir pagamintas iš premium klasės medžiagų. Šis viskoelastanas pagamintas iš itin porėtos medžiagos, užtikrinančios vidinę čiužinio ventiliaciją. Dėl savo ypatinga molekulinės struktūros jis yra ypač prisitaikantis. Dėl savo tobulai porėtos struktūros Elastic sense memory yra kvėpuojantis, sukuriantis gaivumo pojūtį. Jis yra itin jautrus temperatūrai, dėl ko labai puikiai prisitaiko, pajutęs kūno šilumą. 

BIO VISCOSOYA 50 KG.

Pagamintas iš premium klasės medžiagų Bio Viscosoya yra 50kg/m3 tankio, praturtintas aukščiausios klasės sojos aliejais, suteikiančiais šiam gaminiui atsparumą senėjimui. Šis draugiškas aplinkai, išskirtinių fizinių savybių viskoelastanas atsimena žmogaus kūno formą ir suteikia jai komfortišką miegą. Būtent aukštas jautrumas temperatūrai padeda sukurti kokybišką atminties-prisitaikymo efektą. Taigi esant šaltai temperatūrai medžiaga tampa kietesnė, esant šilumai – minkštėja. 


VISCO THERMESSENZE 50 KG.

Visco Thermessenze yra 50kg/m3 tankio, dinamiškas, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, turinčių korėtą struktūrą. Tokia struktūra užtikrina produkto kvėpavimą ir naudotojo gaivą. Be to, šis viskoelastanas pasižymi puikiomis prisitaikymo savybėmis. Tolygiai po čiužinio paviršių paskirstydamas svorį, nuima nuo kūno spaudimą ir taip sukuria gilesnį ir kokybšikesnį miegą.