Meniu
Prekių krepšelis

HR

HR

Karibian Descanso komanda kiekvieną dieną dirba, siekdama rasti ir panaudoti geriausias esamas technologijas ir medžiagas, padėsiančias sukurti kokybiškiausius produktus, esančius miego industrijoje. Parenkamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, esančios rinkoje. Jos apjungiamos su naujausiomis technologijomis ir sukuriamas patogus, kokybiškas produktas. HR yra naujos kartos putų poliuretano atstovas, pasižymintis lankstumu ir tvirtumu. Mūsų naudojamų HR putų poliuretano tankiai prasideda nuo 25kg. Tankis apskaičiuojamas kaip svorio ir kiekio santykis. Žemiau rasite platų HR putų poliuretano asortimentą, naudojamą mūsų produktuose. Šis platus spektras padeda prisitaikyti prie įvairiausių klientų poreikių, siekiant sukurti kiekvieno žmogaus reikmes atitinkantį čiužinį.


HR60 ELASTIC SENSE PUR

Šis 60kg/m3  tankio HR yra skirtas išskirtiniam skoniui. HR60 Elastic sence Pur pagamintas iš itin kokybiško, tankaus, tvirto putų poliuretano, praturtinto apelsinmedžio kvapu. Dėl savo didelio tankio, tai itin atspari ir patvari medžiaga. Apelsinmedžio žiedų aromatas, paverčią šį HR unikaliu, atpalaiduojančiu, padedančiu užmigti, subalansuoti kūną ir protą. 

HR50 VIOLET SOYA ELASTIC-PUR

Šis 50kg/m3 tankio violetinės spalvos HR putų poliuretanas yra pagamintas sojos pagrindu bei praturtintas specialiu cukraus alkoholiu suteikiančiu tvirtumo ir padidinančiu atsparumą net 30%, lyginant su tradiciniais HR. Sojos pagrindas užtarnauja šiai medžiagai ekologiškai draugiškos gamtai vardą bei pagerina jos atsparumą senėjimui, tvirtumą, suteikia violetinę spalvą. 

HR50 WINE SOYA ELASTIC-PUR

Šis vyno spalvos, 50kg/m3 tankio HR yra pagamintas sojos pagrindu bei praturtintas specialiu cukraus alkoholiu suteikiančiu tvirtumo ir padidinančiu atsparumą net 30%, lyginant su tradiciniais HR. Sojos pagrindas užtarnauja šiai medžiagai ekologiškai draugiškos gamtai vardą bei pagerina jos atsparumą senėjimui, suteikią unikalią vyno spalvą, tvirtumą. 

HR45 GEL THERM

Šio 45kg/m3 tankio putų poliuretano gamyboje naudojamas gelis. Milijonų atvirų ląstelių struktūra bei šiluminės gelio savybės itin tinkamos tiems miegotojams, kurie yra jautrūs temperatūrai, yra linkę į perkaitimą miegant. Ši išskirtinė kombinacija sukuria aukštą miego kokybę. Gel therm reguliuoja temperatūrą, yra patvari medžiaga, suteikia čiužiniui lankstumo ir gaivumo. 

HR42 HIPERFLEX

Šis 42kg/m3 tankio HR putų poliuretanas yra praturtintas specialiu cukraus alkoholiu suteikiančiu tvirtumo ir padidinančiu atsparumą net 30%, lyginant su tradiciniais HR. Be to, jo atvirų ląstelių struktūra užtikrina transpiracines (drėgmės pertekliaus išgaravimas) savybes. Hiperflex yra itin atsparus ir lankstus, užtikrinantis judesių izoliaciją, taigi jūsų partneriui verčiantis, jūs kartu su juo nesiversite. Ši medžiaga yra atspari senėjimui, drėgmei ir aukštom temperatūrom.


HR40 SOFT SOYA PUR

Dėl savo struktūros itin atsparus 40kg/m3 HR Soya Pur išsiskiria elastingumu. Tai yra šiuolaikinis, inovatyvus HR putų poliuretanas, suteikiantis tvirtumą bei lankstumą tuo pačiu metu, užtikrinant tobulą miegą bei maksimalią termoreguliaciją. Dėka sojos ši medžiaga yra natūrali, draugiška aplinkai, pasižymi atsparumu senėjimui.


HR 35

Šis 35kg/m3 tankio HR putų poliuretanas pasižymi vidutinio lygio tvirtumu, yra atsparus drėgmei, aukštai temperatūrai, nusidevėjimui. Korėta struktūra užtikrina oro judėjimą, suteikiant čiužiniui termoreguliacinių savybių.