Meniu
Prekių krepšelis

Čiužinys Privilege V8 180

Čiužinys Privilege V8 180
Čiužinys Privilege V8 180
Čiužinys Privilege V8 180
Čiužinys Privilege V8 180
Čiužinys Privilege V8 180
Yra sandėlyje
Čiužinys Privilege V8 180
Čiužinys Privilege V8 180
Čiužinys Privilege V8 180
Čiužinys Privilege V8 180
Čiužinys Privilege V8 180
Čiužinys Privilege V8 180
  • Atsargos: Turime
  • Modelis: Čiužinys Privilege V8 180
1,077.00€
Be PVM: 890.08€
Čiužinio sudėtis
1 sluoksnis Audinys Strech TENCEL
2 sluoksnis Viskoelastanas Visco Therm 80kg 8 cm
3 sluoksnis HR 42kg Hiperflex 12 cm
4 sluoksnis Minkštas korėtas audinys
5 sluoksnis 3D audinys
6 sluoksnis Šoninis sutvirtinimas
Išmatavimai
Čiužinio išmatavimai 180*200
Techninė informacija
Aukštis +/-22 cm
Komforto zonos 7
Ortopedinis +
Antibakterinis +
Ergonomiškas +
Šaldantis ne
Dvipusis ne
Bazė Tinka visoms lovų bazėms
Kietumas Minkštas
Kita
Garantija 3 metai
Kilmės šalis Ispanija

          


Privilege čiužinys skirtas žmonėms, ieškantiems išskirtinio patogumo. Pagamintas iš itin tankaus HR putų poliuretano ir viskoelastano, gali apgaubti savo komfortu tiek patį lengviausią, tiek patį sunkiausią miegotoją. 

Privilege yra dengtas audiniu Tencel - tai visiškai natūralus, ekologiškas, augalinis produktas. Tencel ekologišku būdu išgaunamas iš medžio minkštimo. Jis puikiai sugeria drėgmę, prisitaikydamas prie jūsų odos temperatūros, taip sukurdamas maksimalų komfortą. Ypatingai švelnus, kvėpuojantis, taigi labai tinka jautriai odai. 

Po šiuo audiniu slepiasi net 8 cm viskoelastano. Šis itin aukšto tankio (80kg/m3) viskoelastanas yra patiems jautriausiems miegotojams. Pagamintas iš premium klasės medžiagų garantuoja tobulą tankio ir atsparumo kombinaciją bei prisitaikymo prie kūno savybes, sukurdamas fantastišką komfortą ir atgaivinantį miegą. Prisitaikymas prie miegančiojo kūno padeda išlaikyti natūralią stuburo padėti, atpalaiduoti raumenis ir sąnarius. Miegant taisyklingoje padėtyje suaktyvėja medžiagų apykaita, gerėja miego kokybė, pabudus jaučiamas žvalumas ir pasiruošimas naujai dienai.  

Viskoelastanas atsiremia į 12 cm putų poliuretaną HR. Šis 42kg/m3 tankio HR putų poliuretanas yra praturtintas specialiu cukraus alkoholiu suteikiančiu tvirtumo ir padidinančiu atsparumą net 30%, lyginant su tradiciniais HR. Be to, jo atvirų ląstelių struktūra užtikrina transpiracines (drėgmės pertekliaus išgaravimas) savybes. Hiperflex yra itin atsparus ir lankstus, užtikrinantis judesių izoliaciją, taigi jūsų partneriui verčiantis, jūs kartu su juo nesiversite. Ši medžiaga yra atspari senėjimui, drėgmei ir aukštom temperatūrom. 

Čiužinys Privilege yra antialerginis, t. y. jis pagamintas iš medžiagų, kuriose nepalikta palanki terpė veistis dulkinėms erkutėms, bakterijoms ir mikrobams, kiekviena sudedamoji dalis patikrinti, kad joje nebūtų toksiškų ar kitų kenksmingų medžiagų. Tai ypač aktualu žmonėms, turintiems alergijų.  
Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras