Meniu
Prekių krepšelis

Čiužinys Merino V7 140

Čiužinys Merino V7 140
Čiužinys Merino V7 140
Yra sandėlyje
Čiužinys Merino V7 140
Čiužinys Merino V7 140
Čiužinys Merino V7 140
  • Atsargos: Turime
  • Modelis: Čiužinys Merino 140
655.00€
Be PVM: 541.32€
Čiužinio sudėtis
1 sluoksnis Merino vilnos audinys Strech
2 sluoksnis Memory 50 Kg 1,5 cm
3 sluoksnis Kvėpuojantis medvilninis audinys
4 sluoksnis Soya Memory 50 Kg 5,5 cm
5 sluoksnis HR 28 Kg 19,5 cm
6 sluoksnis Kvėpuojantis medvilninis audinys
7 sluoksnis 3D audinys
8 sluoksnis Šoniniai sutvirtinimai
Išmatavimai
Čiužinio išmatavimai 140*200
Techninė informacija
Aukštis +/-29 cm
Komforto zonos 7
Ortopedinis +
Antibakterinis +
Ergonomiškas +
Šaldantis ne
Dvipusis ne
Bazė Tinka visoms lovų bazėms
Kietumas Minkštas
Kita
Garantija 3 metai
Kilmės šalis Ispanija

       


Tai nuostabus ortopedinis čiužinys apvilktas švelniu merino vilnos audiniu Strech.  Merino vilnos pluoštas turi ypatingą formą: jis yra plonesnis nei tradicinės vilnos, jo specifinė struktūra su įvairiomis kryptimis išsidėsčiusiomis pluošto juostomis sukuria oro tarpus, kurie padeda išlaikyti kūno šilumą, paverčia audinį tvirtu, aukštos kokybės produktu. Šie vidiniai oro burbulai atlieka apsaugines, izoliacines funkcijas.  Tokiu būdu vilna jus sušildo, kuomet yra karšta ir neleidžia perkaisti, kai yra šilta. 

Ypatingo patogumo šiam čiužiniui suteikia net 7 cm didelio tankio (50 kg/m3) viskoelastano: 1,5 cm memory ir net 5,5 cm Bio Viscosoya memory sluoksniais. Bio Viscosoya sluoksnis yra praturtintas aukščiausios klasės sojos aliejais, suteikiančiais šiam gaminiui atsparumą senėjimui. Draugiškas aplinkai, išskirtinių fizinių savybių viskoelastanas atsimena žmogaus kūno formą ir suteikia jai komfortišką miegą. Viskoelastanas atpalaiduoja kūna ideliai prisitaikydamas prie kiekvieno jo įlinkio ir tolygiai paskirstydamas  svorį, nuimdamas spaudimą klubuose, pečių juostoje, sąnariuose.

Čiužinio pagrindas pagamintas iš elastingo, profiliuoto, tvirto HR putų poliuretano. HR yra naujos kartos putų poliuretano atstovas, pasižymintis lankstumu ir tvirtumu. 

Merino čiužinys užbaigiamas 3D audiniu apatinėje plokštumoje. Šis audinys su vėdinimą gerinančių tekstiliniu tinkleliu leidžia pasišalinti karštam orui, drėgmei, garantuoja kokybišką oro cirkuliaciją. 

Visą šią nuostabią kombinaciją vainikuoja papildomi šoniniai sutvirtinimai, neleidžiantys čiužiniui deformuotis bei užtikrinantys patogų bei tvirtą šoninį atsisėdimą.

Šis čiužinys yra antialerginis, t. y. jis pagamintas iš medžiagų, kuriose nepalikta palanki terpė veistis dulkinėms erkutėms, bakterijoms ir mikrobams, kiekviena sudedamoji dalis patikrinti, kad joje nebūtų toksiškų ar kitų kenksmingų medžiagų. Tai ypač aktualu žmonėms, turintiems alergijų.

Tai tylus ir stabilus čiužinys. Pajusite, kaip dingsta nuovargis, atsipalaiduoja įsitempę raumenys, kūnas ilsisi. Miegas bus ramus ir patogus. 


 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras